Kontakt

Autoskla OTiNT
Oldřich Mlčoch
Lipnická 535
750 02 Přerov

tel.: 777 239 004
e-mail: otint@email.cz

Najdete nás na mapy.cz

Pojišťovny

Spolupracujeme s

Pojišťovny

Pojišťovny

Pojišťovny

Pojišťovny

Pojišťovny

Pojišťovny

Pojišťovny

PojišťovnyTÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

1. SNÍŽENÍ TEPLOTY INTERIÉRU VOZIDLA - fólie aplikovaná na autoskla odráží a pohlcuje solární termální energii v rozmezí 33%-80%. Snížení teploty v interiéru je velmi výrazné, zvláště u vozidel, které nejsou vybaveny klimatizací. Taktéž u vozidel s klimatizací nejsou tak velké tepelné výkyvy, lidský organismus není tolik zatěžován nárazovým poklesem teploty vzduchu.

2. 99% ZABRÁNĚNÍ PRŮNIKU UV ZÁŘENÍ DO INTERIÉRU VOZIDLA. Nedochází k tzv. blednutí, přehřívání a poškození interiéru vozidla slunečním zářením. Zároveň chrání předměty, které v automobilu převážíte. 0mezením průniku těchto škodlivých paprsků také chráníte hlavně především sebe a ostatní cestující ve vozidle.

3. PODSTATNÉ SNÍŽENÍ RIZIKA OSLNĚNÍ vozidlem jedoucím za Vámi a svítícím dálkovými světly.

4. ZVÝŠENÍ POCITU SOUKROMÍ při cestování, zabránění průhledu do vozidla z venkovní strany a při parkování zvýšení preventivní ochrany před krádeží.

5. NAINSTALOVANÁ AUTOFÓLIE JE VELMI ODOLNÁ PROTI TLAKU ZVENČÍ A ÚDERŮM (např. dlažební kostkou) Sníží se tím procentuálně možnost vloupání do vozidla, odcizení výbavy a předmětů, nebo celého vozidla.

6. ZMENŠENÍ RIZIKA ÚRAZU PŘI HAVÁRII ODLETUJÍCÍMI STŘEPY Z ROZBITÝCH OKEN - úlomky skla jsou fixovány na filmu, nemají možnost se svojí setrvačností při nárazu rozptýlit do interiéru vozidla a zranit cestující.

7. NOVÝ ATRAKTIVNÍ VZHLED, který instalovaný film na autoskla dodá Vašemu vozidlu.

Tónování autoskel

Facebookfacebook

NOVINKY A AKCE

30.3.2012: Spuštění webu